1 12 12

: MrBOB

Maximalius
    02.07.2015
    19

MrBOB

. , . .

Gash
    10.03.2012
    11,699

. , . ?! ! , ?

08.01.2018
    2

Maximalius
    . , . .
    Privet, viber +37368022952

- - - - - -

Takie kak ti , liubiteli po bzdeti na forume oceni malo ostalosi.

Gash
    10.03.2012
    11,699

... 30 () , .... ((( - ! (((((

abyse
    11.01.2008
    4,000

Gash

.
    Draconic.Ru

24.08.2017
    28

, . ?

ADMIRAL
    20.02.2011
    919

?)

- - - - - -

B0B
    Privet, viber +37368022952

- - - - - -

Takie kak ti , liubiteli po bzdeti na forume oceni malo ostalosi.
    ?)
    ADMIRAL:Storm Screamer 78lvl/Sagittarius 76lvl/Titan 78lvl - BAN
    Flamenko:Titan 78lvl/Mystic Muse 78lvl/Moonlightsentinel 76lvl - BAN
    Glandalin: Maestro 76 lvl/ Spellsinger 76 lvl/ Eva Saint 78

, , , , ...

Maximalius
    02.07.2015
    19

, . , . , , , ��
    Bob multumesc, ca me-ai raspuns.

08.01.2018
    2

Gash

Cand am citit prostia asta pe care ai scriso , unde inca odata ai dat dovada de nivelul capacitatii mentale care poate fi comparata doar cu nivelul unui copil de 5 ani , cu greu m-am abtinut sa nu-ti raspund inapoi doar ca in limba de stat ( in asa fel vei cunoaste ca nu doar RU exista) .
    De fiecare data cand intimpen asa gen de oameni ca tine Gash , la care cu parere de rau dezvoltarea a trecut pe alaturi si tu ai ramas doar cu ceeaia ce ti sa predat la scoala si alte lucruri pe care le vezi pentru prima data nu-ai capacitatea mentala de a le insusi sau poate ti se par ciudate - imi este jale.
    iti recomand sa mai iesi in lume ... sterge l2 ca ai degradat complect .

P.s
    efortul pe care l-ai depus pentru a traduce acest mesaj deja este un bun inceput pentru dezvoltarea culturii generale .

UmbroDomini
    19.12.2011
    1,350

B0B
    Cand am citit prostia asta pe care ai scriso , unde inca odata ai dat dovada de nivelul capacitatii mentale care poate fi comparata doar cu nivelul unui copil de 5 ani , cu greu m-am abtinut sa nu-ti raspund inapoi doar ca in limba de stat ( in asa fel vei cunoaste ca nu doar RU exista) .
    De fiecare data cand intimpen asa gen de oameni ca tine Gash , la care cu parere de rau dezvoltarea a trecut pe alaturi si tu ai ramas doar cu ceeaia ce ti sa predat la scoala si alte lucruri pe care le vezi pentru prima data nu-ai capacitatea mentala de a le insusi sau poate ti se par ciudate - imi este jale.

P.s
    efortul pe care l-ai depus pentru a traduce acest mesaj deja este un bun inceput pentru dezvoltarea culturii generale .
    Foarte corect si frumos!)
    Sands of time

Maximalius
    02.07.2015
    19

B0B

P.s
    . Dar nu cred ca la creerul lui ajunge macar un cuvint.

Gash
    10.03.2012
    11,699

" . Dar nu cred ca la creerul lui ajunge macar un cuvint." - , - . - . , , ( ) , ... . 3 - ( , ), - ! - ! , . . - . . , , ( ). , ! ... ... , , ... ... !

•